До новин

Приватбанк продасть частку в «Буковелі», готель Radisson і стадіон «Дніпро»

09 жовтня, 2018
Продаж
Приватбанк продасть частку в «Буковелі», готель Radisson і стадіон «Дніпро»

Приватбанк оголосив конкурс з відбору міжнародних та українських компаній для залучення потенційних інвесторів під час продажу низки великих об’єктів, що перебувають на балансі банку.

Про це повідомляє інформаційний портал Банкрутство & Ліквідація із посиланням на прес-службу фінустанови.

Згідно з повідомленням, банк планує запропонувати інвесторам свою частку в гірськолижному курорті «Буковель», готель «Radisson Blu Resort Буковель», футбольний стадіон і тренувальну базу в Дніпрі.

Також Приватбанк виставить на продаж столичний готель «Мир» і торгово-розважальний комплекс «Приозерний» у Дніпрі.

«Залучення консалтингових компаній дозволить забезпечити прозорі та зрозумілі інвесторам умови продажу об’єктів, а також забезпечити реалізацію власності банку не нижче оціночної вартості, визначеної за результатами оцінки незалежними суб’єктами оціночної діяльності», - йдеться в повідомленні банку.

«До участі в конкурсі банк запрошує українські та міжнародні компанії з досвідом надання консалтингових послуг з продажу активів на українському ринку й успішними продажами таких об’єктів в Україні та за кордоном», - повідомляє прес-служба.

Гірськолижний комплекс «Буковель» був взятий на баланс Приватбанку під час націоналізації.

Нагадаємо, заступниця голови НБУ Катерина Рожкова заявила, що Приватбанк має виставити на продаж непрофільні для себе активи: гірськолижний курорт «Буковель», будівлю телеканалу «1+1» в Києві і літаки авіакомпанії МАУ.

Як повідомляв інформпортал Банкрутство & Ліквідація, СБУ розслідує співпрацю Приватбанку та Альфа-Банку з австрійським Meinl Bank.

Коментарі
Додати коментар