До новин

СБУ прийшла з обшуками в 9 фондових компаній

12 жовтня, 2018
Резонансні справи
СБУ прийшла з обшуками в 9 фондових компаній

Служба Безпеки України прийшла обшуками та задля виїмки документів в ряд компаній, що працюють на фондовому ринку.

Дану інформацію StockWorld підтвердили відразу кілька джерел, повідомляє інформаційний портал Банкрутство & Ліквідація.

За їхніми даними, обшуки і виїмка документів проводяться в таких компаніях як «Арт-Капітал», «УНІВЕР», Фондова біржа ПФТС і Українська Біржа.

Обшуки проходять на підставі рішення Шевченківського суду Києва, яке було прийнято ще у вересні, проте в єдиному реєстрі судових рішень наразі відсутнє.

За словами одного з джерел, яке було в офісному центрі, де розташовується фондова біржа ПФТС, шостий і сьомий поверх (де знаходиться біржа) заблоковані невідомими людьми в масках. При цьому свідки повідомляють, що в офісі Української Біржі також проходять слідчі дії, які фіксуються на відеокамеру.

Як стало відомо виданню, обшуки проходять в компаніях: Українська біржа, Універ Капітал, КУА Універ Менеджмент, I-Інвест, Майстер Брок, Навігатор-Інвест, АРТ Капітал, Опексір Лімітед, Крінкліф Ентерпрайзіс Лімітед.

За даними джерел, зазначені компанії і ряд фізосіб здійснили операції з ОВДП в режимі так званого «групового звіту» (заключення біржових контрактів, які забезпечені правами на отримання грошових коштів на підставі відповідних зустрічних зобов'язань), які спрямовані на «маскування» незаконного походження коштів в сумі понад 86 млн гривень.

Також правоохоронцям надано доступ до документів за вищевказаними операціями «Розрахункового центру».

Нагадаємо, президент Петро Порошенко підписав законопроект №7275 про захист бізнесу від зловживань влади.

Уряд, який готував цю законодавчу норму, називав її засобом захисту бізнесу від «маски-шоу».

Коментарі
Додати коментар