До новин

Черговий пул кредитів юросіб виставлено на продаж

01 листопада, 2018
Продаж
Черговий пул кредитів юросіб виставлено на продаж

11 грудня у системі ProZorro.Продажі відбудеться аукціон з продажу 45-го пулу активів юридичних осіб, що перебувають на балансі неплатоспроможних банків.

Про це повідомляє інформаційний портал Банкрутство & Ліквідація із посиланням на прес-службу Фонду гарантування вкладів фізосіб.

Стартова ціна – 202 млн грн. Торги пройдуть за голландською моделлю аукціону.

До складу пулу увійшли: зокрема, права вимоги за 131 кредитом та 1 об`єкт нерухомості, що перебувають на балансі 13 банків (АБ «ПОРТО -ФРАНКО», АТ «Дельта Банк», АТ «Банк «Фінанси та Кредит», ПАТ «БАНК НАЦІОНАЛЬНИЙ КРЕДИТ», ПУАТ «ФІДОБАНК», ПАТ «Інтеграл-банк», ПАТ «КБ «Інвестбанк», ПАТ «ЕНЕРГОБАНК», ПАТ «КБ «АКТИВ-БАНК», АТ «РОДОВІД БАНК», ПАТ «АКТАБАНК», ПАТ «Банк Камбіо», АТ«ІМЕКСБАНК»).

Балансова вартість об`єктів нерухомості – 19 млн грн. Середній термін прострочки виконання зобов’язань за кредитами – 6 років. 121 кредит у стані судового провадження.

У заставі – товари в обороті, нерухомість, фінансова порука, транспорт, устаткування.

Права вимоги за кредитами, включеними до складу пулу, до цього виставлялися на індивідуальний продаж – від 1 до  27 разів.

Нагадаємо, на початку липня Фонд гарантування представив політику формування пулів корпоративних кредитів. В основу було покладено так званий календарний підхід, коли до складу пулу у хронологічному порядку проведення аукціонів включаються активи, індивідуальний продаж яких не відбувся. Кожен наступний лот починає формуватися автоматично, щойно попередній досягне встановленої нижньої межі щодо розміру пулу – загальна сума заборгованості за кредитами сягне 1 млрд грн.

Календарний підхід до формування пулів покликаний повністю нівелювати «суб’єктивний фактор» і можливість стороннього втручання у цей процес. Нагадаємо, аукціони з продажу пулів стартували 3 вересня.

Коментарі
Додати коментар