До новин

В капітал одного з держбанків увійде міжнародний інвестор

05 лютого, 2019
Продаж
В капітал одного з держбанків увійде міжнародний інвестор

Міністерство фінансів, IFC (Міжнародна фінансова корпорація) та державний "Укргазбанк" розпочинають оцінку та структурування фінансового інструмента для входження IFC в капітал банку.

Про це повідомляє інформаційний портал Банкрутство & Ліквідація із посиланням на прес-службу Міністерства фінансів.

"Такий прогрес став можливим внаслідок успішного виконання Міністерством фінансів та "Укргазбанком" умов підписаного у листопаді 2017 року тристороннього Меморандуму про взаєморозуміння щодо підтримки приватизації банку", - наголосили у відомстві.

Згідно з Меморандумом, IFC сприяла "Укргазбанку" у зміцненні корпоративного управління, забезпеченні його операційної незалежності та подальшому вдосконаленні сталої банківської моделі, заснованої на комерційній доцільності.

"Успішна кооперація державного банку та міжнародної фінансової організації вже дозволила реалізувати більше 145 проектів у сфері чистої енергетики з використанням біопалива, гідроенергії, сонячної та вітряної енергії із загальною потужністю об’єктів 866 мегават, а це чверть від усіх потужностей ВДЕ в Україні", - заявили у Мінфіні.

Нагадаємо, у квітні минулого року "Укргазбанк" і Міжнародна фінансова корпорація підписали договір, що передбачає надання банку консультацій для зміцнення потенціалу банку в сфері обслуговування підприємств малого і середнього бізнесу.

11 листопада 2017 року Мінфін, IFC і ​​Укргазбанк підписали Меморандум про взаєморозуміння щодо підтримки приватизації Укргазбанку.

Наразі держава володіє 94,94% акцій Укргазбанку.

Коментарі
Додати коментар