До новин

У Фонді гарантування розкрили деталі продажу ТРЦ «Республіка»

08 лютого, 2019
Продаж
У Фонді гарантування розкрили деталі продажу ТРЦ «Республіка»

Права вимоги за кредитами збанкрутілого ПАТ «КБ «Надра» із заставою у вигляді недобудованого ТРЦ «Республіка» було продано за найвищою ціною з усіх об’єктів, що будь-коли виставлялися на торги Фондом гарантування.

Про це повідомляє інформаційний портал Банкрутство & Ліквідація із посиланням на прес-службу відомства.

«5 лютого 2019 року через систему ProZorro.Продажі продано з аукціону лот, що є одним із найдорожчих активів ПАТ КБ «Надра». Лот продано за ціною 777,1 млн грн, до нього було включено права вимоги за кредитами, у забезпечення за якими передано недобудований торговельно-розважальний центр (м. Київ, вул. Велика Кільцева, 1, 1а, 1в), що мав стати одним із найбільших в Україні. Також у лот увійшли іпотека трьох земельних ділянок загальною площею 15,72 га та майнові права за попередніми договорами оренди торгівельних площ у ТРЦ», - наголосили у ФГВФО.

Нагадаємо, вказані активи виставлялись на продаж 12 разів. Вперше торги з їх продажу відбулися 07.07.2017 року, початкова ціна при цьому становила 2 495,2 млн грн. Востаннє права вимоги за цими кредитами без можливості зниження ціни виставлялися у травні 2018 року за 1,1 млрд грн, але продати актив за цими умовами не вдавалося у зв’язку з відсутністю учасників торгів.

Через відсутність потенційних покупців лот не було продано і на минулих торгах, що відбулись 14.01.2019 р. уже за «голландською моделлю» (вона передбачає покрокове зниження ціни лоту у процесі торгів). Це при тому, що тоді передбачалась можливість зниження ціни на 60% від початкової.

Як повідомляв інформаційний портал Банкрутство & Ліквідація, продаж лоту відбувся за участі трьох учасників, переможцем аукціону стало ТОВ «Солтекс Капітал».

Коментарі
Додати коментар