До новин

Компанія Mars One визнана банкрутом і не зможе відправити людей на Марс

13 лютого, 2019
Банкрутство підприємств
Компанія Mars One визнана банкрутом і не зможе відправити людей на Марс

Компанія, яка збиралася відправити людей на Марс, збанкрутувала.

Про це повідомляє інформаційний портал Банкрутство & Ліквідація із посиланням на Дзеркало тижня.

Суд у швейцарському Базелі визнав Mars One Ventures, комерційний підрозділ компанії Mars One, банкрутом. Як повідомляє Engadget, рішення було прийнято ще в січні, але на нього увагу звернули лише зараз.

Засновником Mars One є Бас Лансдорп. Він хотів створити компанію, яка зможе колонізувати Марс. Відзначається, що Mars One розпалася на два підрозділи: комерційний Mars One Ventures і некомерційний Mars One Foundation. Mars One Ventures було визнано банкрутом 15 січня. Лансдорп заявив, що зараз намагається «знайти прийнятне рішення» в переговорах з усіма зацікавленими сторонами, щоб врятувати проект.

Проект Mars One з'явився у 2011 році, у його рамках була запланована відправка на Марс кількох осіб. Спочатку політ був запланований на 2022 рік, потім перенесений на 2024,а пізніше – на 2026. У 2018 році Mars One уклала договір з Phoenix Enterprises, яка повинна була інвестувати в проект 12 мільйонів євро.

Раніше вчені з Національного астрофізичного інституту в Болоньї заявили про те, що їм вдалося знайти свідчення наявності рідкої води на Марсі. Озеро діаметром близько 20 кілометрів розташовується під кригою на Південному полюсі Червоної планети. Наголошується, що це перше свідчення наявності рідкої води на Марсі на даний момент.

Коментарі
Додати коментар