До новин

Суд продовжив санацію чернігівського «Домобудівника»

23 червня, 2015
Санація
Суд продовжив санацію чернігівського «Домобудівника»

Господарський суд Чернігівської області своєю ухвалою продовжив процедуру санації Публічного акціонерного товариства «Будівельна компанія «Домобудівник».

Про це інформаційному порталу Банкрутство & Ліквідація повідомили у прес-службі прокуратури Чернігівської області.

Там нагадали, що у провадженні госпсуду з листопада 2013 року перебуває справа про банкрутство одного з найпотужніших забудовників в області — ПАТ «Будівельна компанія «Домобудівник», з майновими вимогами у якій звернулися державні органи та понад 80 громадян.

У судовому засіданні заставний кредитор – ПАТ «Райффайзен Банк «Аваль», незважаючи на повне врахування та усунення всіх його зауважень, не схвалив план санації боржника, що фактично поставило під загрозу можливість відродження підприємства-забудовника та погашення кредиторських вимог, насамперед перед фізичними особами-інвесторами.

Таким чином, банк фактично намагався спровокувати введення процедури ліквідації боржника, що має своїм наслідок повне припинення діяльності підприємства-забудовника та розпродаж його майна.

Водночас представник прокуратури та інші кредитори на законних підставах проти таких дій банку заперечили, що було підтримано судом.

Таким чином, згідно з ухвалою суду процедуру санації (відновлення діяльності) ПАТ «БК «Домобудівник» продовжено.

Як раніше повідомляв інформпортал Банкрутство & Ліквідація, постраждалі від банкрутства чернігівського "Домобудівника" створили громадську організацію.
Коментарі
Додати коментар