До новин

Зеленський пояснив, чому не може поговорити з Коломойським про Приватбанк

11 жовтня, 2019
Новини
Зеленський пояснив, чому не може поговорити з Коломойським про Приватбанк

Президент Володимир Зеленський вважає, що треба спілкуватися з Ігорем Коломойським та іншими олігархами напряму, але не може цього робити через тиск суспільства.

Про це він повідомив під час зустрічі із журналістами у Києві, передає інформаційний портал Банкрутство & Ліквідація.

"Я гадаю що варто говорити з Коломойським з приводу Приватбанку. Моя позиція державна - я буду захищати Україну, він про це знає", - коментує Зеленський.

Президент наголосив, що попередні намагання провести відверті перемовини з Коломойським призвели до обурення всередині країни і серед міжнародних партнерів.

"Як тільки ми хотіли провести відверті розмови з олігархами і проговорювати їх вплив, з’явилось фото, яке підняло обурення в суспільстві і серед міжнародних партнерів", - заявив Зеленський.

"Але в суді не все так чесно, не все так чисто і не у всіх цих справах ми можемо перемогти", - сказав президент.

Зеленський вважає, що можливими домовленностями має займатися міжнародний експерт в цій справі, адже він сам не отримав підтримку суспільства у цьому.

"Тому, будь-ласка, Національний банк, суд, Коломойський. Хай самі займаються. Але всі мають знати, якщо ці справи програють, то відповідальність будуть нести ті, хто в ці справи був залучений", - заявив президент.

За словами Зеленського, якщо в української сторони є слабкість в тій чи іншій судовій справі, то треба розмовляти з Коломойським, аби держава не понесла жодних збитків.

"Треба сісти і сказати: дивись, так не буде, грошей немає, ніхто нічого не поверне, давай врегульовувати. Ти хочеш жити в цій країні? Давай. Але мені не дають можливість це зробити", - коментує ситуацію президент.

Зеленський наголошує, що готовий сісти за перемовини з будь-яким олігархом.

"Вони стали дуже багатими в нашій країні, тому тепер вони повинні попрацювати на нашу країну", - сказав президент.

Натомість відсутність діалогу з олігархами позбавляє його можливості ставити свої умови, що будуть корисні країні.

"У вас є 2 млрд? 1 млрд - на дороги. Отак треба говорити. Жорстко і нормально - це і є правила. Якщо в мене немає з ними (олігархами - ЕП) зустрічей, тоді не може бути правил. Тоді суд", - резюмував Зеленський.

Коментарі
Додати коментар