До новин

Малюська розповів про скорочення працівників Мін’юсту

15 жовтня, 2019
Новини
Малюська розповів про скорочення працівників Мін’юсту

Міністерство юстиції планує скоротити кількість своїх працівників.

Про це повідомляє інформаційний портал Банкрутство & Ліквідація із посиланням на інтерв’ю очільника відомства Дениса Малюськи для “Радіо Свобода”.

За даними Малюськи, наразі сукупна кількість працівників підконтрольних міністерству відомств сягає майже 40 тисяч осіб і змагатися з ним за чисельністю може хіба що Міністерство внутрішніх справ.

«Ми зараз розпочали реорганізацію територіальних управлінь. Мін’юст представлений фактично у кожному районному центрі, є наші РАЦСи, є відділи державної виконавчої служби. Ми перетворюємо обласні управління на міжрегіональні, які покриватимуть кілька областей відразу. Це зменшить кількість керівного складу», – вважає Малюська.

Скорочення керівного складу він назвав першим кроком, після якого заплановане зменшення кількості місцевих чільних міністрів. Назвати конкретний відсоток, на який може скоротитися кількість співробітників Мін’юсту.

«Ми не ставимо перед собою якоїсь процентної мети. Ми ставимо перед собою за мету ефективну роботу міністерства. Скорочення не тільки дозволить нам позбавитися частини функцій – а ми це вже зробили, ми на останньому Кабміні, провели відмову від чотирьох функцій… Але це тільки перший крок до більш глибоких змін, які ми очікуємо вже за кілька місяців завершити», – розповів він.

Серед таких анахронічних функцій міністр назвав перевірки стану систематизації законодавства, правової роботи в органах влади і в установах.

Коментарі
Додати коментар