До новин

Мін’юст посилює правову співпрацю з Німеччиною

08 листопада, 2019
Новини
Мін’юст посилює правову співпрацю з Німеччиною

Міністр юстиції України Денис Малюська зустрівся із надзвичайним та повноважним послом Федеративної Республіки Німеччина в Україні Анкою Фельдгузен.

Про це повідомляє інформаційний портал Банкрутство & Ліквідація із посиланням на пресслужбу відомства.

На початку зустрічі послиня привітала міністра з призначенням на посаду та побажала успіхів і нових звершень у його відповідальній роботі. Сторони висловили задоволення рівнем та результатами тісної багаторічної співпраці у правовій сфері відповідно до спільно визначених пріоритетних напрямів.

Фельдгузен наголосила, що Німеччина і надалі готова надавати українській стороні усіляку підтримку у процесі імплементації реформ у сфері юстиції як у рамках чинних двосторонніх міжвідомчих домовленостей про правове співробітництво, так і у разі виникнення інших потреб.

Малюська у свою чергу окреслив пріоритетні напрями роботи Міністерства на найближчий період, серед яких:

посилення захисту прав власності та корпоративних прав через підвищення ефективності механізмів запобігання та усунення зловживань, шахрайських дій та інших порушень при здійсненні державної реєстрації відповідних прав;

подальший розвиток системи виконання судових рішень з акцентом на забезпечення балансу в залученні державних та приватних виконавців до функціонування системи та діджиталізацію виконавчого провадження;

модернізація системи виконання покарань та пробації.

Німецька сторона запевнила, що досвід Німеччини у реформуванні пенітенціарної системи та пробації стане корисним для України з огляду, у тому числі, на схожість правових систем двох держав.

Малюська також поінформував учасників зустрічі про плани та завдання Мін’юсту щодо подальшого розвитку системи вирішення спорів в Україні.

«Ми прагнемо створити дієву альтернативу державним судам для вирішення спорів, які виникають у бізнес-сфері, – систему арбітражів», - сказав він.

При цьому було наголошено на важливості забезпечення повної незалежності у роботі реформованих арбітражних судів  в Україні, що мало б підвищити рівень довіри іноземних інвесторів та покращити бізнес-клімат у країні в цілому.

Наприкінці зустрічі пані Фельдгузен запевнила в подальшій послідовній підтримці впровадження реформ в Україні.

Коментарі
Додати коментар