До новин

Наступного року влада активно перевірятиме бізнес

19 листопада, 2019
Новини
Наступного року влада активно перевірятиме бізнес

Державна регуляторна служба наказом №196 від 15.11.2019 затвердила План здійснення комплексних заходів державного нагляду (контролю) на 2020 рік.

Переглянути його можна на Інспекційному порталі.

Згідно з затвердженим планом, наступного року буде проведено 32 216 перевірки підприємств та підприємців (це на 1989 більше, ніж було у плані на 2019 рік).

Нагадуємо, що згідно зі ст. 5 Закону «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності» підставою для проведення комплексного планового заходу державного нагляду (контролю) щодо суб’єкта господарювання є внесення одного й того самого суб’єкта господарювання до планів здійснення заходів державного нагляду (контролю) різних органів державного нагляду (контролю).

Такий комплексний плановий захід проводиться один раз на рік, а усі контролюючі органи, які запланували перевірити даного суб’єкта господарювання, можуть його перевірити виключно у строки, встановлені Планом здійснення комплексних заходів державного нагляду (контролю) на 2019 рік.

План-графік податкових перевірок на 2020 рік має бути оприлюднений до 25 грудня року, що передує року, в якому проводитимуться такі документальні планові перевірки. 

Коментарі
Додати коментар