До новин

Розумков не виключає змін у Держбюджеті на 2020 рік

20 листопада, 2019
Новини
Розумков не виключає змін у Держбюджеті на 2020 рік

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков зазначає, що державний бюджет на 2020 рік буде піддаватися деяким змінам. Про це він сказав в ефірі програми "Свобода слова".

Говорячи про ухвалення бюджету на 2020 рік, спікер зазначив, що не можна казати, що він "ідеальний".

"Про це говорили теж народні депутати, звертаючись до уряду, про те, що не були враховані всі пропозиції, які надходили від представників різних політичних сил... Буде ще багато дискусій навколо бюджету. Я впевнений, що буде він і піддаватися деяким змінам", - зазначив Разумков.

У той же час, пояснив він, цей закон мав бути ухвалений, аби входити в новий рік з бюджетом та кошторисом Верховної Ради, щоб "держава могла працювати". На питання щодо закидів про те, що бюджет можна було би зробити кращим, якби відповідний документ розглядався і в третьому читанні, голова парламенту зауважив, що він не впевнений, що якби цей процес було затягнуто, то це би якось суттєво покращило або змінило бюджет.

"Ми виходили вже з тих показників та з тих пропозицій, які були надані нам урядом. І кардинально їх змінити за такий короткий проміжок часу, я думаю, що можливості не було ні в них, ні, тим паче, у парламенту", - сказав Разумков.

Нагадаємо, 14 листопада Верховна Рада ухвалила в другому читанні і в цілому законопроект про державний бюджет України на 2020 рік, доопрацьований з урахуванням оновленого прогнозу уряду з ростом ВВП на 3,7%.

Коментарі
Додати коментар