До новин

ФГВ наказав продавати активи неплатоспроможних банків виключно на електронних майданчиках

08 липня, 2015
Ліквідація
ФГВ наказав продавати активи неплатоспроможних банків виключно на електронних майданчиках

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб зобов'язав організаторів торгів продавати активи неплатоспроможних банків виключно на електронних майданчиках.

Про це інформаційному порталу Банкрутство & Ліквідація повідомили у прес-службі ФГВФО.

У Фонді вважають, що нове правило повинно прискорити процес продажу активів, а також залучити більше потенційних учасників.

Згідно з рішенням ФГВФО організатор торгів зобов'язаний через свій веб-сайт забезпечити безперешкодний доступ до участі в торгах і рівні умови для всіх учасників.

Серед вимог до організаторів торгів є також технічна можливість одночасного обслуговування не менше 100 торгів. Веб-сайт повинен бути розміщений на власному доменному імені, без необхідності пересилання на інші веб-сторінки в мережі Інтернет.

Згідно з повідомленням Фонду, виставлене на продаж майно неплатоспроможних банків має бути чітко розподілено за категоріями в залежності від типу майна. Серед категорій виділяють автотранспорт, нерухомість, кредити, меблі, комп'ютерна техніка, банківське обладнання, інші основні засоби і т. д.

Подання учасниками торгів цінових пропозицій має відбуватися в режимі реального часу через захищене з'єднання. Крім того, обов'язково інформування учасників електронних торгів про результати розгляду заявок, внесення цінових пропозицій та результати електронних торгів відповідними повідомленнями.

Організатори торгів повинні привести свої електронні торгові майданчики у відповідність з вимогами до 1 вересня 2015 року.

Як раніше повідомляв інформпортал Банкрутство & Ліквідація, ФГВ організував аж 5 аукціонів для продажу майна Фінрост Банку.

Коментарі
Додати коментар