До новин

"Укроборонпром" офіційно призначив нового президента ДП "Антонов"

09 липня, 2020
Новини
"Укроборонпром" офіційно призначив нового президента ДП "Антонов"

Держконцерн "Укроборонпром" офіційно призначив Олександра Лося президентом ДП "Антонов" - екс-президент Олександр Донець, який після звільнення намагався двічі через суд поновитись на посаді, відкликав усі свої вимоги та позови.

Про це повідомляє прес-служба "Укроборонпрому", передає «Банкрутство & Ліквідація».

"Наказом генерального директора ДК "Укроборонпром" Айвараса Абромавичуса від 7 липня 2020 року президентом ДП "Антонов" призначений 42-річний Олександр Лось, представник нового покоління антонівців, який раніше займав посаду віце-президента з виробництва підприємства та в період з 9 червня до 7 липня тимчасово виконував обов’язки президента ДП "Антонов", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що Олександр Донець, який очолював ДП "Антонов" з 2018 року та після звільнення у червні 2020 року намагався двічі через суд відновитися на посаді, відкликав усі свої вимоги та позови щодо підприємства.

"ДК "Укроборонпром" у повній мірі виконав свої зобов’язання перед колишнім президентом ДП "Антонов", передбачені трудовим законодавством та контрактом", - заявили у концерні.

Коментарі
Додати коментар