До новин

Шмигаль вважає, що "Енергоатом" задовільно відпрацював минулий рік

05 березня, 2021
Новини
Шмигаль вважає, що "Енергоатом" задовільно відпрацював минулий рік

Прем'єр Денис Шмигаль зазначив, що найближчим часом ініціюють конкурс на посади голови "Енергоатома", за його словами, підприємство "задовільно" відпрацювало 2020 рік.

Про це він заявив під час прес-конференції, повідомляє інформаційний портал «Банкрутство & Ліквідація».

Відповідаючи на питання журналістів про конкурс на посаду голови "Енергоатома", очільник уряду нагадав, що президент Володимир Зеленський підписав закон про відновлення конкурсів на держслужбу.

"Ми обговорювали необхідність призначення керівників, як в Міненерго, так і в "Енергоатом". Я впевнений, що ми будемо ініціювати проведення відповідного конкурсу на голову "Енергоатому" найближчим часом", - сказав Шмигаль.

За його словами, 2020 рік був першим повним роком, який підприємство пропрацювало в умовах ринку.

"На Енергоатом протягом року були покладені соціальні обов'язки продавати по 1 копійці електроенергію для потреб населення, щоб мати тариф 1,68 грн", - сказав прем'єр.

Він додав, що тариф 1,68 грн - значно нижчий від ринкового.

За словами Шмигаля, улітку "Енергоатом" мав "певну тубулентність" на тлі зростання ролі зеленої енергетики і профіциту електроенергії на ринку.

А фінансові показники "Енергоатому" він назвав "задовільними" з урахуванням кризової ситуації на ринку.

Нагадаємо, за три квартали 2020 року Національна атомна компанія "Енергоатом" відзвітувала про чисті збитки на суму 5,3 мільярда гривень.

Коментарі
Додати коментар