До новин

Ми – Генеральний медіа-партнер НААКУ

09 квітня, 2021
Новини
Ми – Генеральний медіа-партнер НААКУ

Інформаційний портал «Банкрутство & Ліквідація» став Генеральним медіа-партнером Національною асоціації арбітражних керуючих України.

Таке рішення було прийнято сьогодні під час засідання Ради арбітражних керуючих України, повідомляє інформаційний портал «Банкрутство & Ліквідація».

За пропозицію щодо налагодження професійного інформаційного партнерства між СРО арбітражних керуючих України та інформаційним порталом «Банкрутство & Ліквідація» на постійній основі і з наданням портулу спеціального статусу проголосували всі члени Ради арбітражних керуючих України (одностайно).

«Ми відкриті й завжди готові до інформаційної співпраці», - наголосив заступник голови Ради АК України Олександр Бондарчук.

Він також підкреслив, що це стосується не тільки центральної Ради арбітражних керуючих України, а й голів та членів регіональних рад СРО, які залюбки будуть популяризувати професію арбітражних керуючих на сторінках інформаційного порталу «Банкрутство & Ліквідація».

З боку редакції, користуючись нагодою, висловлюємо повагу всьому професійному середовищу арбітражних керуючих України.

Ми завжди наголошували на своїй відкритості та зацікавленості до співпраці з вами, оскільки повною мірою поділяємо прагнення НААКУ популяризувати єдиний механізм взаємодії професійної спільноти у сфері банкрутства, який створювався активними й ініціативними професіоналами, які вирішили створити нову цінність для суспільства та країни.

Впевненні, що попереду багато здобутків та перемог у цій царині!

В добрий шлях!

Коментарі
Додати коментар