До новин

На Волині 4 лікарні опинилися на межі банкрутства

18 червня, 2021
Новини
На Волині 4 лікарні опинилися на межі банкрутства

У Волинській області 4 лікарні опинилися на межі банкрутства через недостатнє фінансування з боку Національної служби здоров’я України.

Про це заявив народний депутат України В’ячеслав Рубльов, повідомляє інформаційний портал «Банкрутство & Ліквідація» з посиланням на visnyk.lutsk.ua.

«Поки на адресу медиків по всій Україні лунають вітання з нагоди професійного свята, в країні складається критична ситуація із фінансуванням закладів охорони здоров’я вторинної ланки» – йдеться у повідомленні.

Мова йде про колишні районні лікарні:

- КП «Горохівська багатопрофільна лікарня Горохівської міської ради»,

- КП «Рожищенська багатопрофільна лікарня Рожищенської міської ради»,

- КНП «Локачинська лікарня» Локачинської селищної ради,

- КП «Луцька центральна районна лікарня» Підгайцівської сільської ради.

За його словами, так склалося через те, що цьогоріч за програмою медичних гарантій заклади вторинного рівня отримали значно менший обсяг коштів у порівнянні з медичними субвенціями минулих років.

У 2021 внаслідок збільшення мінімальної заробітної плати зросло навантаження на фонд заробітної плати лікарень. У той же час, обсяг фінансування з боку НСЗУ за окремими пакетами, насамперед, – «Профілактика, діагностика, спостереження, лікування та реабілітація пацієнтів в амбулаторних умовах», у порівнянні з минулим роком скоротився по даних закладах вторинної медичної допомоги Волинської області на 40-60%.
Коментарі
Додати коментар