До новин

Місія МВФ має приїхати до України у вересні

30 липня, 2021
Новини
Місія МВФ має приїхати до України у вересні

Директор-розпорядник Міжнародного валютного фонду Крісталіна Георгієва телефоном поспілкувалася з президентом Володимиром Зеленським та анонсувала візит місії фонду до України у вересні.

Про це повідомляє інформаційний портал «Банкрутство & Ліквідація» із посиланням на твіти Георгієвої та президента Володимира Зеленського у соцмережі.

"Дуже конструктивна телефонна розмова з президентом України Володимиром Зеленським щодо успішного економічного прогресу України в рамках програми МВФ. З нетерпінням чекаю на продовження нашої продуктивної співпраці під час місії у вересні", зазначила Георгієва.

У свою чергу Зеленський додав: "МВФ для України є важливим партнером, і сьогоднішня розмова повною мірою це продемонструвала. Дякую за підтримку України та сподіваюсь на подальшу співпрацю".

Нагадаємо, під час перемовин між Україною та Міжнародним валютним фондом сторони досягли порозуміння у питаннях антикорупційної реформи, реформи корпоративного управління та незалежности НАБУ – незабаром очікується угода на рівні персоналу.

Коментарі
Додати коментар