До новин

Британія ввела санкції проти другої найбагатшої людини Росії

30 червня, 2022
Новини
Британія ввела санкції проти другої найбагатшої людини Росії

Уряд Великої Британії оголосив про нові санкції, які вдарили по найближчому оточенню президента РФ Владіміра Путіна.

Про це йдеться у заяві на сайті британського уряду.

Серед тих, хто потрапив під санкції, Владімір Потанін — друга найбагатша людина Росії, власник великого конгломерату "Інтеррос" та найбільший бенефіціар "Норільського нікелю".

"Потанін продовжує накопичувати статки, підтримуючи режим Путіна, купивши "Росбанк" і частки в "Тінькофф Банку" після вторгнення Росії в Україну", - йдеться в повідомленні.

Під санкції також потрапила Анна Цивілєва, яку британський уряд називає двоюрідною сестрою Путіна. Втім, за даними ЗМІ, вона двоюрідна племінниця російського лідера. Цивілєва - президент відомої російської вугледобувної компанії АТ "Група Колмар".

Чоловік Цивілєвої Сергій Цивілєв є губернатором багатої на вугілля Кемеровської області, і пара отримала значну користь зі своїх відносин з Путіним. АТ "Група Колмар" сьогодні також перебуває під санкціями.

"Поки Путін продовжує свій огидний напад на Україну, ми використовуватимемо санкції, щоб послабити російську військову машину. Сьогоднішні санкції показують, що ніхто й нічого не випадає з уваги, зокрема й найближче оточення Путіна", - йдеться в заяві.

Коментарі
Додати коментар