До новин

Fitch підтвердило переддефолтний рейтинг «Інтерпайпа»

02 листопада, 2015
Банкрутство підприємств
Fitch підтвердило переддефолтний рейтинг «Інтерпайпа»

Міжнародне рейтингове агентство Fitch підтвердило рейтинг найбільшого в Україні виробника трубної продукції компанії «Інтерпайп» (Interpipe Limited) на рівні RD (обмежений дефолт).

Про це повідомляє інформаційний портал Банкрутство & Ліквідація із посиланням на сайт агентства.

«Рейтинг єврооблігацій компанії з погашенням у 2017 році (на 200 млн доларів) підтверджений на рівні «C», а рейтинг поворотності активів підтверджений на рівні «RR4», - йдеться в повідомленні.

Як підкреслили в Fitch, вперше рейтинг компанії був знижений до рівня «RD» у листопаді 2013 року - після дефолту за корпоративними платежами. Відсоткові виплати за боргом більше не проводяться.

У Fitch також звернули увагу, що компанія продовжує переговори з групою своїх кредиторів щодо реструктуризації виплат основної суми боргу.

«Згідно із запропонованим графіком переговорів, Interpipe Limited повинна зробити офіційну пропозицію банкам та власникам облігацій до кінця 2015 року», - підкреслили в агентстві.

Нагадаємо, «Інтерпайп» – компанія, яка входить в десятку найбільших у світі виробників безшовних труб і є третім за розміром  виробником суцільнокатаних залізничних коліс в світі. У структурі компанії п'ять промислових активів: «Інтерпайп Нижньодніпровський трубопрокатний завод», «Інтерпайп Новомосковський трубний завод», «Інтерпайп Ніко-Тьюб», «Дніпропетровський Втормет» і електросталеплавильний комплекс «Інтерпайп Сталь».

Кінцевим власником Interpipe Limited є український бізнесмен Віктор Пінчук і члени його сім'ї.

Як раніше повідомляв інформпортал Банкрутство & Ліквідація, у 2014 році банк Пінчука «Кредит-Дніпро» збільшив збиток майже в 5 разів.

Коментарі
Додати коментар