Ліквідацію Єврогазбанку продовжили на два роки

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб подовжив процес ліквідації Єврогазбанку на 2 роки - до 17 листопада 2017 року включно.
Про це інформаційному порталу Банкрутство & Ліквідація повідомили у прес-службі Фонду.
Як наголошується, виконавча дирекція Фонду гарантування вкладів 2 листопада 2015 року прийняла рішення № 197 про продовження строків здійснення процедури ліквідації АТ «Єврогазбанк» на 2 роки до 17 листопада 2017 року включно.
«Водночас, відповідно до зазначеного рішення делеговано всі повноваження ліквідатора АТ «Єврогазбанк» Роману Оберемку до 17 листопада 2017 року», - уточнили у ФГВФО.
Нагадаємо, 17 липня у Єврогазбанк ввели тимчасову адміністрацію до 17 жовтня. Пізніше роботу тимчасової адміністрації продовжили.
Як раніше повідомляв інформпортал Банкрутство & Ліквідація, приміщення головного офісу Єврогазбанку продадуть з молотка.
Коментарі
Новини за темою
-
Ліквідація
24 лютого, 2022 -
Ліквідація
20 лютого, 2022Фонд гарантування вирішив ліквідовувати банк «Фінансова ініціатива» без ліквідатора
-
Ліквідація
06 лютого, 2022У січні з українського ринку пішли 27 небанківських фінустанов
-
Ліквідація
31 січня, 2022