До новин

Порошенко обіцяє перезавантаження судової влади

19 листопада, 2015
Законодавство
Порошенко обіцяє перезавантаження судової влади

Всі судді повинні пройти процедуру незалежного оцінювання, значна кількість судового корпусу буде оновлена, запевнив президент України Петро Порошенко.

Про це він заявив на Міжнародній антикорупційній конференції в Києві, повідомляє інформаційний портал Банкрутство & Ліквідація.

Президент зауважив, що в Україні найбільш проблемною з трьох гілок влади є судова.

«Де я сьогодні бачу найбільшу проблему? Це судова гілка влади. Коли зустрічаєшся з нашими іноземними партнерами, завжди говорять, що ключова позиція - це забезпечити незалежність суддів. Від кого незалежність? Від влади, від політичного впливу. А як забезпечити незалежність судів від корупціонерів? Ми намагалися зробити все можливе і вкласти в цей проект судової реформи конституційних змін, де ліквідуємо політичний вплив на який-небудь кар'єрний ріст судді, з іншого боку - знімаємо недоторканність, розширюємо перелік підстав для притягнення судді до відповідальності і головне - запускаємо процес потужного перезавантаження судової гілки влади України» - сказав він.

Президент підкреслив, що в український суддівський корпус повинні прийти нові люди і додав, що він впевнений в успіху судової реформи.

«У нас є потужна підтримка миру, всі міжнародні експерти, Венеціанська комісія Ради Європи вперше дала позитивну оцінку розробленим за моїм дорученням Конституційною комісією проекту змін до Конституції. Через конституційну реформу всі судді повинні пройти процедуру незалежного оцінювання, значна кількість судового корпусу буде оновлено», - запевнив Порошенко.

Як раніше повідомляв інформпортал Банкрутство & Ліквідація, суддями-хабарниками займатиметься окремий відділ Антикорупційного бюро.

Коментарі
Додати коментар