До новин

Окупанти вивозять з Луганщини до Росії 6 заводів

21 січня, 2016
Банкрутство підприємств
Окупанти вивозять з Луганщини до Росії 6 заводів

Окупанти здійснюють демонтаж та вивезення на територію Росії виробничих потужностей щонайменше шести підприємств з окупованих районів Луганської області.

Про це повідомляє інформаційний портал Банкрутство & Ліквідація із посиланням на «Укрінформ».

Головне управління розвідки Міністерства оборони України констатує, що окупанти цілеспрямовано знищують виробничі потужності підприємств.

«Окупанти вживають цілеспрямованих заходів з руйнування промисловості регіону. Так, у підконтрольних терористам районах Луганської області триває демонтаж та вивезення на територію Росії виробничих потужностей щонайменше шести підприємств, а саме: ЗАТ «Луганський машинобудівний завод ім.Пархоменка», ВАТ «Машинобудівний завод – 100», ДП «ЦКБМ Донець», ПАТ «Завод гірськорятувальної техніки «Горизонт», ПАТ «Луганськтепловоз» та ТОВ «ПОЛІ-ПАК», - повідомили в розвідці.

Російське керівництво через загострення фінансово-економічної ситуації в РФ змушене обмежувати фінансування підприємств та згортати виробництво на окупованих територіях України. Зокрема, це стосується луганського ПАТ «Луганськтепловоз» (76% акцій підприємства належать російському ЗАТ «Трансмашхолдинг»).

Читайте також: На Донеччині затримали бойовика-артилериста

«Кількість робітників у 2014 році - близько 7 тис. осіб, станом на 1 січня ц.р. - 2,8 тис. Розпочато заходи з припинення виробництва продукції залізничного призначення. Керівництвом підприємства планується скорочення штату до 350 робітників. На теперішній час функціонують лише окремі цехи, які займаються ремонтом несправної та пошкодженої броньованої техніки бойовиків т.зв. «ЛНР», - зазначили в Головному управлінні розвідки.

Як раніше повідомляв інформпортал Банкрутство & Ліквідація, найбільшого кримського виробника молочної продукції буде ліквідовано через збитковість.

Коментарі
Додати коментар