До новин

Троє суддів госпсуду пройшли первинне кваліфікаційне оцінювання

10 березня, 2016
Законодавство
Троє суддів госпсуду пройшли первинне кваліфікаційне оцінювання

9 березня 2016 року кваліфікаційна палата Вищої кваліфікаційної комісії суддів України оголосила результати первинного кваліфікаційного оцінювання суддів, за результатом якого троє суддів підтвердили можливість здійснювати правосуддя у відповідному господарському суді.

Про це інформаційному порталу Банкрутство & Ліквідація повідомили у прес-службі ВККСУ.

За результатами оцінювання 3 суддів, що претендують на обрання безстроково, підтвердили можливість здійснювати правосуддя у відповідному суді, а саме:

Бережнюк Віта Вячеславівна – суддя господарського суду Рівненської області;

Бєлік Вікторія Геннадіївна – суддя господарського суду Дніпропетровської області;

Котельницька Вікторія Леонідівна – суддя господарського суду Сумської області.

Не підтвердив можливість здійснювати правосуддя Кльопов Ігор Геннадійович – суддя господарського суду Полтавської області. Комісія відсторонила його від здійснення правосуддя та направила до Національної школи суддів України для проходження перепідготовки, яка триватиме до 22 серпня 2016 року.

При перепідготовці враховуватиметься спеціалізація та  інстанційність суду, а також результати первинного кваліфікаційного оцінювання Ігоря Кльопова. Після навчання на суддю очікує повторне оцінювання.

Як раніше повідомляв інформпортал Банкрутство & Ліквідація, Центр комерційного права провів навчальний семінар для суддів госпсудів.

Коментарі
Додати коментар