До новин

Держава вдруге спробує продати кредити мережі АЗС WOG

15 вересня, 2016
Борги
Держава вдруге спробує продати кредити мережі АЗС WOG

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб повторно виставляє на продаж права вимоги за кредитами, виданими ПАТ «Банк «Форум». На їх забезпечення передано 32 діючі АЗС.

Про це інформаційному порталу Банкрутство & Ліквідація повідомили в прес-службі ФГВФО.

На початок травня загальна заборгованість за договорами перевищила 1 млрд грн. При цьому позичальники ведуть активну господарську діяльність і у стані ліквідації не перебувають.

Кредитні договори було укладено у 2013 році. Забезпеченням за ними виступають нежитлові приміщення в Києві загальною площею більш як 10 тис. кв. м та 32 автозаправних комплекси на території України, більшість яких зосереджено в західному регіоні.

Початкова ціна лоту становить 849 млн грн. На сьогодні це найдорожчий лот, який виставлений на продаж Фондом.

Торги відбудуться на електронному майданчику Аграрної біржі 26 вересня ц.р. 

Нагадаємо,  як повідомляла редакція Банкрутство & Ліквідація, 23 серпня 2016 року Фонд гарантування вкладів фізичних осіб уже виставляв на продаж з аукціону активи збанкрутілого банку «Форум» - права вимоги за двома кредитними договорами: № 1-0020/13/30-KL, № 1-0021/13/30-KL.

Забезпеченням цих кредитів були  32 автозаправні станції мережі WOG  по всій Україні, комплекс автосервісного обслуговування у м. Обухів, що на Київщині, та більш як 6 тис. кв. м нежитлових приміщень у столиці.  Тоді стартова ціна лоту  була  850 млн грн. 

 

Коментарі
Додати коментар