Кримська влада не може запустити відібраний у Порошенка завод
Для того щоб повноцінно запустити "Севастопольський морський завод", націоналізований раніше невизнаною кримською владою, потрібно розробити концепцію суднобудування і судноремонту, зазначає голова комітету Держдуми Росії з оборони Володимир Комоєдов.
Про це повідомляє інформаційний портал Банкрутство & Ліквідація із посиланням на "Новини Криму".
"Чи здатний він функціонувати так, як він функціонував? Ні. Кадри відсутні, потужності відсутні. Без північної частини (північного дока) він як інвалід - без руки, без ноги. А там інша форма власності, інший власник. Тобто єдиного заводу (комплексу) немає", - сказав Комоєдов.
На його думку, "Севморзавод" може стати для Росії великою проблемою.
"Зараз Порошенко, користуючись підтримкою США, подасть скаргу до європейського суду, буде провадження з цього питання. А завод буде стояти, гнити і руйнуватися", - пояснив він.
Комоєдов нагадав, що федеральний центр передбачив чималі гроші на підтримку промисловості Криму і Севастополя, однак не на "Севморзавод". При цьому він зазначив, що є домовленості з заводом "Зірочка" про розміщення замовлень цього підприємства на "Севморзаводі".
"Але чи здатний "Севморзавод" їх освоїти? Військовий корабель тут повноцінно відремонтувати неможливо", - вважає Комоєдов.
За його словами, можна зробити корпусних ремонт, відремонтувати артилерійські системи, а ракетні та інші не вийде.
Як раніше повідомляв інформпортал Банкрутство & Ліквідація, так званий уряд Севастополя на своєму засіданні ухвалив рішення "про націоналізацію Севастопольського морського заводу".
Коментарі
Новини за темою
- Банкрутство підприємств 23 лютого, 2022
- Банкрутство підприємств 22 лютого, 2022
Як отримати заборговану зарплату з підприємства банкрута – пояснення Мін'юсту
- Банкрутство підприємств 20 лютого, 2022
- Банкрутство підприємств 20 лютого, 2022