До новин

Харківська ТЕЦ-5 домовилася з «Нафтогазом» про реструктуризацію боргу

13 жовтня, 2016
Борги
Харківська ТЕЦ-5 домовилася з «Нафтогазом» про реструктуризацію боргу

ПАТ «Харківська ТЕЦ-5» домовилося з НАК «Нафтогаз України» про реструктуризацію боргу за спожитий газ і отримало ліміти до кінця 2016 року.

Про це повідомляє інформаційний портал Банкрутство & Ліквідація із посиланням на заяву заступника голови Харківської облдержадміністрації Євгена Шахненка.

«ТЕЦ-5 реструктуризували свій борг перед НАК «Нафтогаз України», і на сьогодні у них є ліміти до кінця року. Вони зараз працюють над тим, щоб і на наступний рік ліміти у них були. Борг у них становить 360 млн грн. Вони зробили договір на три роки (до 2020 року)», - сказав Шахненко.

Він також повідомив, що на випадок аварійних ситуацій ТЕЦ-5 забезпечена мазутом (запаси складають 500 т, що відповідає нормативам).

ПАТ «Харківська ТЕЦ-5» в 2015 році знизило чистий збиток в 3,3 раза (на 195,974 млн грн) порівняно з м 2014 роком - до 83,88 млн грн.

Харківська ТЕЦ-5 - одна з найбільших в Україні, здатна нести електричне навантаження до 540 МВт і покривати теплове навантаження до 1420 Гкал/год. Виробничі потужності станції складаються з трьох теплофікаційних блоків і чотирьох водогрійних котлів. Забезпечує електроенергією і теплом побутових, промислових і бюджетних споживачів Харкова.

Як раніше повідомляв інформпортал Банкрутство & Ліквідація, ВГСУ зобов'язав Харківську ТЕЦ-5 виплатити «Нафтогазу» 301 млн грн боргу.

Коментарі
Додати коментар