До новин

Ярославський купить пакет акцій збанкрутілого ХТЗ, від яких відмовились австрійці

17 жовтня, 2016
Санація
Ярославський купить пакет акцій збанкрутілого ХТЗ, від яких відмовились австрійці

Власник і президент групи DCH Олександр Ярославський придбає пакет акцій ПАТ «Харківський тракторний завод» (у стадії санації), від ідеї придбання якого відмовився австрійський інвестор Зігфрід Вольф.

Про це повідомляє інформаційний портал Банкрутство & Ліквідація із посиланням на прес-службу DCH.

«Група DCH Олександра Ярославського офіційно повідомляє про початок процесу придбання додаткової кількості акцій ПАТ «Харківський тракторний завод» (ХТЗ) у розмірі 29% статутного фонду. Мова йде про пакет, який до недавнього часу мав намір сформувати австрійський інвестор Зігфрід Вольф для досягнення цільової структури власності. За домовленістю сторін умови придбання цього пакета є конфіденційними», - сказано в повідомленні DCH.

Там також нагадали, що раніше австрійські видання опублікували заяву самого Зігфріда Вольфа, який інвестував капітал у ХТЗ раніше за Олександра Ярославського і запросив останнього стати соакціонером.

«За останні кілька місяців Група DCH пана Ярославського і я спільно намагалися завершити операцію з придбання частки в ХТЗ. Наша мета полягала в тому, щоб відновити виробництво в ХТЗ, яке було серйозно пошкоджено і доведено до межі банкрутства безвідповідальними діями української влади. Останнім часом для мене стало очевидним, що, незважаючи на наші спільні зусилля, безпрецедентна кампанія тиску проти ХТЗ, запущена деякими українськими урядовцями, не закінчиться. Український Антимонопольний комітет відхилив клопотання DCH на схвалення придбання контрольного пакету акцій заводу три рази. Оскільки схвалення Антимонопольного комітету було передумовою для завершення мною угоди з придбання моєї міноритарної частки в ХТЗ, я можу інтерпретувати це тільки як прояв відсутності інтересу з боку української влади в залученні кращих європейських ділових практик, а також відкрите нехтування інтересами іноземних інвесторів. У світлі цього я вирішив - з жалем - не завершувати операцію з придбання міноритарного пакету акцій Харківського тракторного заводу», - йдеться в заяві інвестора.

За даними прес-служби DCH, в даний час на заводі проводиться комплекс санаційних заходів, спрямованих на відновлення виробництва.

Коментарі
Додати коментар