До новин

Власник «Михайлівського» просить суд визнати незаконним рішення про ліквідацію банку

31 жовтня, 2016
Ліквідація
Власник «Михайлівського» просить суд визнати незаконним рішення про ліквідацію банку

Компанія «Екосіпан» просить Окружний адміністративний суд Києва визнати незаконним рішення Нацбанку ліквідувати банк «Михайлівський».

Про це йдеться в ухвалі суду від 17 жовтня, повідомляє інформаційний портал Банкрутство & Ліквідація.

Компанія «Екосіпан» подала в суд на Нацбанк України і Фонд гарантування вкладів з вимогою визнати незаконним рішення НБУ від 12 липня про ліквідацію банку «Михайлівський». Суд розгляне вказане питання на засіданні, що заплановане на 16 листопада.

Як відомо, до 19 травня 2016 року компанія «Екосіпан» контролювалася власником мережі «Ельдорадо» Віктором Поліщуком.

Коли в травні в банки почалися проблеми, Поліщук вийшов зі складу акціонерів «Екосіпан». В даний час компанія контролюється Ігорем Дорошенко (затриманий колишній голова правління банку «Михайлівський»), Віктором Єрасовим, Василем Шастуном, Володимиром Бакуменком, Сергієм Богуцьким, Олександром Денисовим, Віталіною Ковінський, Віталієм Редько, Тетяною Тимченко і Іваном Чабаном.

Як повідомлялося, прокуратура Києва розраховує залучити до відповідальності власникамережі з продажу побутової техніки та електроніки «Ельдорадо» і ТОЦ Gulliver Віктора Поліщука за банкрутство банку «Михайлівський», в якому він раніше володів 92,501% статутного капіталу.

Як раніше повідомляв інформпортал Банкрутство & Ліквідація, знайдено нові докази протизаконності відчуження кредитного портфелю банку «Михайлівський».

Коментарі
Додати коментар