До новин

Студенти столичного вишу вимагають віддати приміщення збанкрутілого орендаря під навчання

07 листопада, 2016
Події
Студенти столичного вишу вимагають віддати приміщення збанкрутілого орендаря під навчання

Студенти Національного педагогічного університету імені Драгоманова заблокували одну з будівель свого вишу, протестуючи проти намірів керівництва вишу відкрити меблевий магазин на площах, котрі можна було б виділити під навчальний процес.

Про це повідомляє інформаційний портал Банкрутство & Ліквідація із посиланням на «5 канал».

Приміщення студенти заблокували у п’ятницю.

Як відомо, меблі в приміщенні продавали і раніше, але після банкрутства фірми-орендаря площі планували повернути під навчання. Попри ці обіцянки новий ремонт зробили знову під магазин. Студенти заявили, що не знімуть блокаду, допоки ректор не скасує своїх підходів до управління вишем. За відсутності ректора до студентів прийшли проректори і пообіцяли в понеділок у ректораті думати, як вирішити проблему.

Студент педагогічного вишу Павло Маценко каже: «Швидше за все, до понеділка. У понеділок буде зустріч з нашим ректором. Швидше за все, піде на поступки, як мінімум меблевого магазину тут не буде. У них просто не буде вибору. Ми будемо стояти до останнього».

Своєю чергою голова студентської ради НПУ Лев Левицький заявив: «Однією з умов було надання всіх документів з оренд в принципі за останні п’ять років. Друга умова полягала в тому, що ректор приїздить з відпустки, і ми проводимо терміновий ректорат, на якому вирішуємо всі наші нагальні проблеми, зокрема по орендах, аудиторіях і багато-багато чого іншого. І це дві найперші такі умови, після(виконання яких ми готові говорити про зняття облоги, нашого блок-посту на цих площах, де ми знаходимось».

Коментарі
Додати коментар