До новин

НАБУ затримало екс-чиновника «Електроважмашу» через підозру у завданні мільйонних збитків підприємству

09 листопада, 2016
Резонансні справи
НАБУ затримало екс-чиновника «Електроважмашу» через підозру у завданні мільйонних збитків підприємству

Національне антикорупційне бюро затримало колишнього заступника директора заводу «Електроважмашу», якого підозрюють у завданні збитків на суму 37 млн грн.

Про це повідомляє інформаційний портал Банкрутство & Ліквідація із посиланням на прес-службу Бюро.

Зазначається, що чиновника затримали у Харкові за підозрою у зловживанні службовим становищем, вчиненому за попередньою змовою групою осіб, що спричинило тяжкі наслідки.

«Під час досудового розслідування детективи НАБУ викрили схему, відповідно до якої службові особи ДП «Завод «Електроважмаш» за попередньою змовою з керівниками двох підставних компаній («прокладок»), в період 2014-2015 років продали електродвигун постійного струму «ПБК 380/80-2.25УХЛ4» фактично за собівартістю (1,39 млн дол) з подальшим перепродажем його за ринковою ціною до Республіки Казахстан — за суму понад 3 млн дол США», - йдеться у повідомленні.

У НАБУ підкреслили, що у результаті реалізації злочинного умислу державне підприємство зазнало збитків на суму 37,2 млн грн, що спричинило тяжкі наслідки державним інтересам.

Досудове розслідування триває, вживаються заходи для встановлення інших можливих співучасників злочину.

Як раніше повідомляв інформпортал Банкрутство & Ліквідація, суд визнав, що Абромавічус законно звільнив директора збиткового «Електроважмашу».

Коментарі
Додати коментар