До новин

СБУ прикрила call-центр, який вимагав гроші у боржників «Михайлівського»

28 листопада, 2016
Резонансні справи
СБУ прикрила call-центр, який вимагав гроші у боржників «Михайлівського»

Співробітники Служби безпеки України спільно з прокуратурою припинили у Києві діяльність call-центру, через який незаконно вимагалися гроші боржників банку «Михайлівський» в інтересах колишнього власника установи.

Про це повідомляє інформаційний портал Банкрутство & Ліквідація із посиланням на пресс-службу СБУ.

Як повідомляється, у рамках досудового розслідування за ч. 5 ст. 191 та ст. 218-1 щодо розкрадання коштів банку колишнім власником, правоохоронці встановили, що зловмисники передали частину боргових зобов’язань «Михайлівського» іншій фінансовій структурі.

«Ділки, через підконтрольний столичний call-центр, незаконно телефонували позичальникам банку з вимогами сплатити гроші на її рахунки», - повідомляє СБУ.

Під час обшуків у приміщеннях call-центру, оперативники СБ України виявили списки вкладників банку, базу даних боржників, близько тисячі порожніх та заповнених бланків «Банк «Михайлівський», велику кількість сім карт, з яких здійснювалися телефонні дзвінки клієнтам.

Діяльність call-центру припинено.

Доручення перевірити, у рамках кримінального провадження, законність вимагання грошей з позичальників банку дав СБУ Президент України під час зустрічі з клієнтами «Михайлівського».

Триває досудове слідство.

Як раніше повідомляв інформпортал Банкрутство & Ліквідація, Дорошенко звинуватив НБУ у банкрутстві банку «Михайлівський».

Коментарі
Додати коментар