До новин

Держава шукає фінустанову для виведення з ринку банку «Траст»

12 грудня, 2016
Банкрутство фінустанов
Держава шукає фінустанову для виведення з ринку банку «Траст»

ФГВФО розпочав конкурс на визначення приймаючого банку, зацікавленого взяти участь у виведенні з ринку неплатоспроможного ПАТ Банк «Траст».

Про це повідомляє інформаційний портал Банкрутство & Ліквідація із посиланням на прес-службу Фонду гарантування.

Фонд повідомляє про проведення пошуку осіб, що зацікавлені бути залученими до виведення неплатоспроможного банку з ринку.

«Зацікавлені банки у разі прийняття виконавчою дирекцією Фонду рішення про те, що найменш витратним для Фонду способом виведення неплатоспроможного банку з ринку є спосіб, визначений пунктом 1 частини другої статті 39 Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб», можуть прийняти участь у конкурсі щодо визначення приймаючого банку з метою відчуження йому зобов’язань неплатоспроможного банку, що гарантуються Фондом, з виплатою премії приймаючим банком при реалізації способу виведення неплатоспроможного банку з ринку, передбаченого пунктом 1 частини другої статті 39 Закону», - зазначають у ФГВ.

Сума коштів фізичних осіб, що може бути відшкодована Фондом, на 6 грудня 2016 року за даними звітності неплатоспроможного банку складала 540,708 млн грн.

Як раніше повідомляв інформпортал Банкрутство & Ліквідація, банк «Траст» визнано неплатоспроможним.

Коментарі
Додати коментар