До новин

Оборудки з валютою довели Інтеграл-банк до банкрутства - Нацполіція

24 лютого, 2017
Банкрутство фінустанов
Оборудки з валютою довели Інтеграл-банк до банкрутства - Нацполіція

Національна поліція підозрює голову правління ДіВі Банку Сергія Горбачевського у розтраті 129 млн грн збанкрутілого Інтеграл-банку.

Про це повідомляє інформаційний портал Банкрутство & Ліквідація із посиланням на Finance.ua.

Слідчі Головного слідчого управління та оперативники Департаменту захисту Національної економіки поліції повідомили власнику і голові правління ДіВі Банку Сергію Горбачевському про підозру у вчиненні правопорушень за ч. 3. ст. 27 (співучасть) та ч. 5 ст. 191 КК (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем).

«Обіймаючи посаду заступника голови правління банку, чиновник організував проведення незаконних форексних операцій на міжбанківському валютному ринку. Він заздалегідь знав, що такі дії призведуть до мільйонних збитків і банкрутства банку, – йдеться в повідомленні Національної поліції. – З метою присвоєння незаконно виведених активів, став власником і головою правління банку-контрагента (Діві Банк). Зазначена банківська установа була другим учасником незаконних форексних операцій».

Сергій Горбачевський працював в Інтеграл-банку, але на початку 2015 року перейшов у Діві Банк. Інтеграл-банк був відправлений на ліквідацію 25 листопада 2015-го, а Сергій Горбачевський позбувся приставки в.о. і став головою правління ДіВі Банку з 1 грудня того ж року. Навесні 2016 року сім’я Горбачевських (Сергій і його батьки) стали власниками 82% акцій ДіВі Банку.

В свою чергу, у прес-службі Діві Банку назвали заяву поліції тиском.

«Окремі працівники правоохоронних органів намагаються заблокувати роботу банку (Діві Банку) вже більше року. Сталося чотири обшуку банку та акціонерів, засновані на безпідставних звинуваченнях, неправдивої і сфальсифікованої інформації. Ці обшуки здійснюються з однією метою - дестабілізувати роботу банку і чинити тиск на бізнес і керівництво банку під виглядом проведення слідчих дій. Такі дії зводяться до тимчасового, штучного блокування будівлі банку, вилучення матеріальних цінностей і розміщення неправдивої інформації на офіційних сайтах, що завдає непоправної шкоди діловій репутації установи», - йдеться в заяві фінустанови.

Як раніше повідомляв інформпортал Банкрутство & Ліквідація, Фондом гарантування вкладів фізосіб відновлено виплати відшкодувань вкладникам збанкрутілого Інтеграл-банку.

Коментарі
Додати коментар