До новин

У Черкаській продовольчій компанії заперечують підстави для визнання її банкрутом

20 травня, 2015
Резонансні справи
У Черкаській продовольчій компанії заперечують підстави для визнання її банкрутом

Черкаська продовольча компанія, яка винна банку 6 млн гривень, стверджує, що фінустанова приховала від суду наявність застави за кредитною лінією.

Про це заявив заступник директора ЧПК Степан Дубовий, повідомляє інформаційний портал Банкрутство & Ліквідація із посиланням на сюжет ТРК «Рось».

На підприємстві розповідають, що після рішення суду про визнання ЧПК банкрутом, відбулась спроба рейдерського захоплення. На блокпосту при в’їзді до Черкас силовики затримали колону із трьох мікроавтобусів, в яких 60 молодиків у формі з написом «охорона» прямували до ЧПК для встановлення контролю над його майном.

Дубовий вважає, що подання про банкрутство банк не мав права здійснювати, оскільки кредитна лінія, надана підприємству, була забезпечена заставою. І ця застава залишилась у фінустанови.

«Банк приховав інформацію про наявність застави», - заявив заступник директора ЧПК.

При цьому арбітражна керуюча та розпорядник майном підприємства Наталія Левченко, посилаючись на зайнятість, ситуацію не прокоментувала.

Наразі керівництво і колектив ЧПК мають намір боротися за збереження підприємства і вирішили оскаржувати рішення суду про визнання промислової компанії банкрутом.

Як раніше повідомляв інформпортал Банкрутство & Ліквідація, Черкаську продовольчу компанію визнали банкрутом.
Коментарі
Додати коментар