До новин

В Ощадбанку розповіли, чому масово ліквідують відділення

05 квітня, 2018
Ліквідація
В Ощадбанку розповіли, чому масово ліквідують відділення

Державний Ощадбанк припиняє роботу низки відділень, виходячи з показників економічної ефективності.

Про це заявив голова правління Ощадбанку Андрій Пишний в інтерв’ю «Економічній правді», повідомляє інформаційний портал Банкрутство & Ліквідація.

«Головний критерій — економічна ефективність і економічна обґрунтованість нашої присутності в тому чи іншому регіоні. Ми розуміємо, що оскільки  банк продовжує процес модернізації, то філіал — це точка, куди повинні бути направлені інвестиції, щоб її розвивати», - сказав він.

За словами Пишного, мережа відділень Ощадбанку продовжить скорочуватися.

«Абсолютно вся мережа філій, яка підпадатиме під скорочення, є економічно неефективною. Левова частка відділень «Ощаду» знаходиться в сільській місцевості. Надалі відбуватиметься не просто механічне скорочення, а оптимізація мережі із застосуванням принципів геомаркетингу, які визначають оптимальне місцезнаходження відділення з точки зору бізнесу», - заявив голова правління Ощадбанку.

За його словами, відділення нового формату показують кращі економічні результати.

«За три роки ми створили 600 відділень нового формату. В деяких випадках їхня ефективність вища удвічі. В середньому в системі вони працюють на 40% краще, ніж філії традиційного формату», - сказав Пишний.

Він додав, що рішення про закриття відділення приймається після комунікації з місцевими органами влади.

«Ми пояснюємо свою аргументацію і кажемо: дивіться, якщо вам потрібно, щоб тут функціонувало відділення і ви вважаєте, що воно вам конче потрібно, ми б хотіли, щоб в цьому відділенні обслуговувалися клієнти, селянські й фермерські господарства, бюджетні організації. Дайте нам щонайменшу підставу залишитися там.  У 3/4 випадків – це безрезультатно. Ми ухвалюємо рішення про закриття філій», - заявив він.

Як повідомляв інформпортал Банкрутство & Ліквідація, у прокуратурі розповіли, хто завдав 17 млн грн збитків Ощадбанку.

Коментарі
Додати коментар