До новин

«Укрспирту» загрожує банкрутство

04 червня, 2018
Банкрутство підприємств
«Укрспирту» загрожує банкрутство

24 травня державний виконавець виніс постанову, якою накладено арешт на всі банківські рахунки «Укрспирт», що може привести до неплатоспроможності держпідприємства.

Про це повідомляє інформаційний портал Банкрутство & Ліквідація із посиланням на прес-службу підприємства.

Рахунки були заблоковані в рамках примусового виконання держвиконавчою службою за рішення від 11 вересня 2014 року про стягнення штрафів на суму 186,96 млн гривень.

У компанії заявляють, що на 31 травня не мають ніякої заборгованості по податках, зборах, платежах, однак при відсутності заборгованості вживаються заходи щодо стягнення з підприємства 186 мільйонів.

Не дивлячись на те, що «Укрспирт» в судовому порядку скасував рішення, за яким було накладено стягнення, накази про стягнення були прийняті до виконання.

«Накладенням арешту на майно державного підприємства відкрито прямий шлях до банкрутства ДП «Укрспирт», адже погасити нараховану фіскальною службою неузгоджену суму штрафних санкцій є неможливим», - йдеться у повідомленні.

В ДП Укрспирт входить 41 виробничий майданчик загальною виробничою потужністю понад 30 млн декалітрів в рік.

Чистий прибуток компанії за 2017 рік становив 12,1 млн гривень.

Раніше повідомлялося, що «Укрспирт» планує відновити роботу держпідприємств «Наумівський спиртовий завод», «Новосуханівський спиртовий завод» і «Сумиспирт» на Сумщині, які не працюють вже тривалий час.

Також ДП «Укрспирт» планує запустити у Львівській області завод, виробничі потужності якого простоювали 6 років.

Як повідомляв інформпортал Банкрутство & Ліквідація, OpenMarket продає майно двох спиртзаводів через зарплатні борги.

Коментарі
Додати коментар