До новин

Аудит «Укрнафти» обійдеться «Нафтогазу» в 1 мільйон гривень

11 липня, 2018
Борги
Аудит «Укрнафти» обійдеться «Нафтогазу» в 1 мільйон гривень

НАК «Нафтогаз України» 6 липня уклав договір з аудиторською компанією KPMG про проведення аудиту внутрішніх бізнес-процесів «Укрнафти» і її операційної діяльності.

Про це повідомляє інформаційний портал Банкрутство & Ліквідація із посиланням на enkorr.

Термін проведення аудиту не повинен перевищувати 420 робочих годин, що в перерахунку на восьмигодинний робочий день дорівнює двом з половиною місяців. Копія контракту оприлюднена «Нафтогазом» в системі ProZorro.

За умовами договору, аудитори повинні перевірити діяльність «Укрнафти» за останні чотири з половиною роки - з січня 2014 по червень 2018 рр. включно.

Вартість контракту складає 999,9 тисяч гривень. Вона розрахована на підставі середньої погодинної ставки 2,38 тисячі гривень та може бути зменшена в разі дострокового завершення роботи.

Раніше повідомлялося, що рішення про проведення перевірки «Укрнафти» для оцінки діяльності її менеджменту було прийнято наглядовою радою «Нафтогазу» ще 21 травня. Тоді ж стало відомо, що за підсумками аудиту буде прийнято рішення про доцільність звільнення голови компанії Марка Роллінса.

Як повідомляв інформпортал Банкрутство & Ліквідація, у схемі розкрадання коштів з «Укрнафти» були задіяні сотні компаній.

Коментарі
Додати коментар