Logo
До новин

Власник Kernel позбувся девелоперського бізнесу

03 серпня, 2015
Ліквідація
Власник Kernel позбувся девелоперського бізнесу

Власник Kernel Андрій Веревський (на фото) ліквідував одну із своїх компаній, яка володіла портфелем проектів в Україні загальною площею 2,7 млн кв. м.

Про це повідомляє інформаційний портал Банкрутство & Ліквідація із посиланням на «ДС».

В липні офіційно перестала існувати компанія «КДД Груп» - колись одна з найбільших девелоперських структур України. Ще в грудні 2014 року з ініціативою визнання її банкрутом за борг на суму 400 тис. грн. виступило ПАТ «Цукровий союз «Укррос», а у квітні поточного року суд почав її ліквідацію, вважаючи компанію неплатоспроможною.

Призначений ліквідатором арбітражний керуючий Ігор Борових вже червні представив на судовому розгляді ліквідаційний баланс боржника. У відповідності з ним ніякого майна у ТОВ «КДД Груп» виявлено не було, так само як і грошових коштів на рахунках.

В результаті цього компанія була офіційно ліквідована, а її борги перед двома кредиторами - вже згаданим Цукровим союзом «Укррос» та материнською структурою KDD Group N. V. (Нідерланди) - списані.

ТОВ «КДД Груп» була заздалегідь продуманим кроком у рамках реструктуризації активів українського мультимільйонера Андрія Веревського і його відмови від непрофільного бізнесу. Основним активом екс-депутата Верховної Ради від Партії регіонів, достроково позбавленого свого мандата в 2013 році за поєднання депутатської діяльності з підприємницькою, є холдинг Kernel - найбільший в Україні виробник і експортер соняшникової олії з ринковою капіталізацією на рівні $1 млрд (акції компанії котируються на Варшавській фондовій біржі).

Читайте також: Українські компанії масово ухиляються від сплати боргів

Коментарі
Додати коментар