Logo
До новин

ДТЕК Ахметова йде на реструктуризацію боргів

02 грудня, 2015
Борги
ДТЕК Ахметова йде на реструктуризацію боргів

Енергохолдинг бізнесмена Ріната Ахметова ДТЕК йде на реструктуризацію єврооблігацій, термін погашення яких настане у квітні 2018 року, і створює комітет кредиторів.

Про це компанія проінформувала на сайті Лондонської фондової біржі, повідомляє інформаційний портал Банкрутство & Ліквідація.

Згідно заяви холдингу, куратором реструктуризації виступить один з найбільших у світі фінансових консультантів – компанія Rothschild.

ДТЕК планує в першому кварталі 2016 року представити кредиторам свої пропозиції щодо реструктуризації боргів.

Нагадаємо, ДТЕК у 2010 році випустив єврооблігації на суму $500 млн з терміном погашення у 2015 році. Пізніше, у березні 2013 року ДТЕК провів рефінансування до 60% своїх єврооблігацій, розмістивши через свою «дочку» DTEK Finance PLC п'ятирічні євробонди на $600 млн з терміном погашення у квітні 2018 року.

У березні 2015 року ДТЕК запропонував власникам своїх облігацій на суму $200 млн з погашенням 28 квітня 2015 року реструктуризувати 80% боргу.

На початку квітня ДТЕК повідомив, що досягнув згоди з держателями 88,59% своїх євробондів про обмін паперів, і продовжив термін обміну до 13 квітня. Потім ДТЕК за рішенням Вищого суду Англії та Уельсу домігся участі всіх держателів єврооблігацій у реструктуризації боргових паперів на $200 млн.

Як раніше повідомляв інформпортал Банкрутство & Ліквідація, ДТЕК входить до п'ятірки найбільших податкових боржників.

Коментарі
Додати коментар