Logo
До новин

Фонд держмайна оголосив перші електронні торги

10 грудня, 2015
Законодавство
Фонд держмайна оголосив перші електронні торги

Фонд державного майна України 29 грудня вперше проведе продаж низки об’єктів на аукціоні в електронній формі.

Оголошення про це розміщено у газеті «Відомості приватизації» № 60 від 7 грудня 2015 року, повідомляє інформаційний портал Банкрутство & Ліквідація.

До продажу пропонується низка контейнерів для перевезень, що знаходяться на балансі ПрАТ «Науково-виробниче об’єднання «Етал» у Кіровоградській області. Аукціон в електронній формі заплановано на 29 грудня 2015 року на Універсальній товарно-сировинній біржі.

Аукціон проводиться відповідно до Порядку проведення в електронній формі продажу об’єктів малої приватизації на аукціоні, у тому числі й за методом зниження ціни, затвердженого наказом ФДМУ від 9 вересня 2015 року № 1325.

Як неодноразово зазначав Голова ФДМУ Ігор Білоус, Фонд запровадить нові форми продажу державного майна, серед яких і електронні аукціони. За словами керівника Фонду, сучасні технології продажу об’єктів приватизації дозволять залучити більш широке коло потенційних покупців, а відтак підвищити ефективність приватизації та збільшити надходження коштів до держбюджету.

Як повідомляв інформпортал Банкрутство & Ліквідація, Фонд держмайна констатує, що керівники належних до приватизації держпідприємств навмисне занижують фінансові показники.

Коментарі
Додати коментар