Logo
До новин

Збанкрутілий Луцький комбінат хлібопродуктів віддали в оренду

26 вересня, 2017
Банкрутство підприємств
Збанкрутілий Луцький комбінат хлібопродуктів віддали в оренду

З метою розвитку державного підприємства «Луцький комбінат хлібопродуктів №2», який після розкрадань керівництва банкрутує, цілісний майновий комплекс передали в оренду Чортківському комбінату хлібопродуктів.

Про це розповіли в департаменті агропромислового розвитку Волинської ОДА, повідомляє інформаційний портал Банкрутство & Ліквідація з посиланням на «Агравері».

Керівник Чортківскього КХП Петро Стефаняк озвучив плани щодо модернізації виробничих процесів на підприємстві, співпраці з керівниками господарств та в подальшому ― розвитку експорту.

Також він зауважив, що велику увагу буде приділено лабораторіям. Так, підприємство орієнтовно за два тижні буде готове заготовляти зерно та розпочати його помол.

Також Стефаняк зазначив, що ціни будуть формуватися в понеділок ― з 12 по 14 годину на цілий тиждень.

Щодо послуг з приймання: сою вже готові приймати на досушку через 10 днів, в подальшому ― кукурудзу на зерно та соняшник.

Звітуючи про фінансово-господарський стан підприємства ще 13 лютого 2017 року під час наради в голови облдержадміністрації, директор Вадим Гранюк повідомив, що активи підприємства в 10 разів нижчі від боргів.

Як повідомляв інформпортал Банкрутство & Ліквідація, 10 квітня 2017 року підприємство «Луцький комбінат хлібопродуктів №2» було визнано банкрутом, при цьому «Аграрний фонд» як основний кредитор може врятувати комбінат від ліквідації.

Коментарі
Додати коментар