Logo
До новин

Німеччина назвала збанкрутілій Air Berlin дедлайн для повернення €150 мільйонів боргу

09 жовтня, 2017
Банкрутство підприємств
Німеччина назвала збанкрутілій Air Berlin дедлайн для повернення €150 мільйонів боргу

Друга за величиною німецька авіакомпанія Air Berlin, яка оголосила про банкрутство, має сплатити наданий їй державою кредит-підтримку до 4 грудня, а до 12 жовтня - врегулювати питання про передачу активів.

Про це повідомляє інформаційний портал Банкрутство & Ліквідація з посиланням на німецьке видання Focus.

«Air Berlin має повернути 150 млн євро державного кредиту банку KfW до 4 грудня», - йдеться в повідомленні.

Перший етап процедур завершено, інвестори провели переговори, тепер черга за кредиторами. Надійшло 5 пропозицій про купівлю активів. Ексклюзивні переговори ведуться з Lufthansa. Зокрема, перший за величиною перевізник ФРН планує викупити 93 літаки зі 134, які належать Air Berlin і її дочірній компанії Niki, за 200 млн євро. Easyjet претендує на 27-30 машин.

Рішення має бути ухвалено до 12 жовтня. Після цього законність угоди мають перевірити європейські антимонопольники, що триватиме близько 3 місяців.

Окрім літальної техніки, компанія-банкрут ще має реалізувати свої наземні активи в аеропортах Берліна, Дюссельдорфа і Мюнхена. У цьому питанні поки що зовсім немає ясності.

Близько 1400 працівникам Air Berlin загрожує звільнення.

Як повідомлялося, авіакомпанія ФРН Air Berlin оголосила про банкрутство в середині серпня після відмови головного акціонера - арабської Etihad - фінансово підтримати її. Проте завдяки проміжному кредиту федерального уряду в 150 млн євро Air Berlin обіцяла продовжити виконувати свої зобов'язання перед пасажирами протягом трьох місяців. За оцінками, продаж Air Berlin може дати від 250 до 350 млн євро.

Коментарі
Додати коментар