Logo
До новин

Суд повернув Україні завод, незаконно переданий російському підприємству

15 травня, 2015
Резонансні справи
Суд повернув Україні завод, незаконно переданий російському підприємству

Прокуратура Черкащини повернула державі завод, який незаконно був у власності підприємства Російської Федерації.

Про це інформаційному порталу Банкрутство & Ліквідація повідомили у прес-службі прокуратури Черкаської області.

«За втручання органів прокуратури Черкаської області відновлено право держави на майновий комплекс «Шполянського заводу запасних частин «Метровагонмаш», - йдеться у повідомленні.

Установлено, що виконавчий комітет Шполянської міської ради з грубим порушенням міжнародної угоди та законодавства України визнав за підприємством Російської Федерації ВАТ «Метровагонмаш» право власності на державне нерухоме майно, яке розташоване у місті Шпола.

З метою захисту і відновлення порушених прав держави прокуратурою Шполянського району заявлено позов до суду про визнання нечинними рішень виконавчого комітету вказаної міської ради, скасування свідоцтв про право власності та витребування з чужого незаконного володіння комплексу споруд.

Під час судового розгляду прокуратурою області повністю доведено незаконність зазначених спірних рішень та свідоцтв, в результаті чого рішенням господарського суду вони скасовані.

Нагадаємо, за часів президентства Віктора Януковича Шполянський завод був переданий у власність росіянам, котрі спочатку поступово зменшували кількість замовлень, а потім взагалі розпочали вивіз активів підприємства до Росії.

Як раніше повідомляв інформпортал Банкрутство & Ліквідація, суд повернув державі контроль над Запорізьким алюмінієвим комбінатом.
Коментарі
Додати коментар