Logo
До новин

Держава продає кредити Імексбанку, забезпечені одеською нерухомістю

01 грудня, 2017
Продаж
Держава продає кредити Імексбанку, забезпечені одеською нерухомістю

Кредити збанкрутілого Імексбанку, забезпечені навчально-спортивною базою одеського футбольного клубу, виставили на продаж за 22 млн гривень.

Про це повідомляє інформаційний портал Банкрутство & Ліквідація з посиланням на прес-службу Фонду гарантування вкладів фізосіб.

11 грудня відбудеться аукціон з продажу прав вимоги за кредитами юридичних осіб, що перебувають на балансі АТ «ІМЕКСБАНК». У заставі банку – навчально-спортивна база футбольного клубу в Одесі. На повторні торги лот виставляється з початковою ціною реалізації 22,33 млн грн.

Одним лотом на торги виставляються права вимоги за трьома кредитами двох юридичних осіб. Попри те, що інформація про поточну діяльність позичальників відсутня, за даними з Єдиного державного реєстру, компанії позичальники не перебувають у процесі припинення. На початок листопада цього року заборгованість за кредитами склала 664,47 млн грн.

При цьому у заставі банку – нежитлові будівлі  навчально-спортивної бази футбольного клубу, загальною площею 1678,4 м2. База розташовується у місті Одеса. На території комплексу, розташованого на земельній ділянці площею 42 585 м2, – два стандартних футбольних поля (з натуральним та штучним покриттям), адміністративна будівля з навчальним класом, житловими кімнатами та переодягальнями. Комплекс є тренувальною базою молодіжних команд футбольного клубу та СДЮШОР.

Крім того, у заставі банку – прості іменні акції  акціонерного товариства та  корпоративні права.

Аукціон відбудеться у системі ProZorro.Продажі.

Як повідомляв інформпортал Банкрутство & Ліквідація, договори, за якими з Імексбанку вивели великий кредитний портфель, є недійсними.

Коментарі
Додати коментар