Logo
До новин

ФГВФО подав документи на остаточну ліквідацію Ерде Банку

11 січня, 2018
Ліквідація
ФГВФО подав документи на остаточну ліквідацію Ерде Банку

Фонд гарантування вкладів завершив виплати гарантованого відшкодування вкладникам АТ «Ерде Банк» у зв’язку з ліквідацією банку як юридичної особи.

Про це повідомляє інформаційний портал Банкрутство & Ліквідація із посиланням на прес-службу ФГВФО.

5 січня 2018 року ліквідатор АТ «Ерде Банк» подав документи до державного реєстратора юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, для державної реєстрації припинення банку як юридичної особи в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

Відповідно до частини сьомої статті 26 Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб» Фонд гарантування завершує виплату гарантованих сум відшкодування коштів за вкладами у день подання документів для внесення до ЄДР запису про ліквідацію банку як юридичної особи.

У зв’язку із цим, Фонд гарантування повідомляє про завершення виплати гарантованих сум відшкодування коштів вкладникам АТ «ЕРДЕ БАНК».

Як повідомляв інформпортал Банкрутство & Ліквідація, у системі ProZorro.Продажі успішно відбувся голландський аукціон, лотом на якому став пул активів, що залишились на балансі Ерде Банку.

Коментарі
Додати коментар