Logo
До новин

СЕТАМ запускає «голландські» аукціони для банківських активів

11 січня, 2018
Продаж
СЕТАМ запускає «голландські» аукціони для банківських активів

Майданчик OpenMarket держпідприємства СЕТАМ розпочинає продаж прав вимоги за системою редукціонів – торгів з поступовим зниженням ціни.

Про це повідомляє інформаційний портал Банкрутство & Ліквідація із посиланням на прес-службу Мін’юсту.

Редукціон – це процедура проведення електронних торгів з пониженням ціни. Зниження ціни можливе доти, доки не виявиться охочий укласти договір, але не нижче граничної вартості, яка встановлюється продавцем.

У разі надходження першої ставки від будь-якого допущеного учасника, торги переходять у режим класичного аукціону на підвищення і подальше зменшення актуальної ціни припиняється.

«Голландський аукціон розпочинається з високої ціни, яка поступово знижується, до досягнення ціни продажу товару. Це зворотний процес англійських аукціонів, де товар починає продаватися за мінімальною ціною, а претенденти ведуть боротьбу за рахунок збільшення своєї пропозиції», - пояснив генеральний директор ДП «СЕТАМ» Віктор Вишньов.

Спеціалісти вважають, що редукціон має ряд переваг і дозволяє встановити реальну  ринкову ціну лоту на певні категорії товарів.

«OpenMarket вкотре доводить, що може бути гнучким і здатним проводити будь-які типи аукціонів з використанням інноваційної технології Blockchain. Перший пакет лотів виставив VTB BANK  на загальну суму 10,6 млрд грн - це права вимоги до позичальників-юридичних осіб. Ця система в цілому сприятиме успішній реалізації активів, чия балансова вартість дещо відрізняється від ринкової», - додав Вишньов.

Як повідомляв інформпортал Банкрутство & Ліквідація, СЕТАМ запустило новий проект із продажу майна органів місцевого самоврядування.

Коментарі
Додати коментар