Logo
До новин

Суд щодо повернення «Укртелекому» державі перенесли

21 лютого, 2018
Резонансні справи
Суд щодо повернення «Укртелекому» державі перенесли

Вищий господарський суд переніс розгляд касації у справі про розрив договору купівлі-продажу телекомунікаційної компанії «Укртелеком» між компанією «ЄСУ» і Фондом державного майна.

Таке рішення було ухвалене на засіданні суду у вівторок, повідомляє інформаційний портал Банкрутство & Ліквідація із посиланням на «Українські новини».

«Оголошується перерва в судовому засіданні до 15 березня», - заявив головуючий суддя.

На початку засідання суддя заявив, що ФДМУ відмовлено в арешті всього майна «Укртелекому».

Зазначимо, 12 грудня Київський апеляційний господарський суд підтвердив рішення Київського господарського суду від 19 жовтня про розрив договору купівлі-продажу «Укртелекому» між компанією «ЄСУ» і Фондом державного майна, відмовивши «ЄСУ» у задоволенні апеляції.

19 жовтня Господарський суд Києва повністю задовольнив позовні вимоги ФДМУ й розірвав договір купівлі-продажу акцій №КПП-582 від 11 березня 2011 року, зобов'язав Державний експортно-імпортний банк України списати з рахунку «ЄСУ» пакет акцій «Укртелекому» і стягнути з «ЄСУ» пеню в розмірі 2 171,169 млн гривень, нараховану за неналежне виконання договору купівлі-продажу пакета акцій.

«ЄСУ» оскаржила це рішення в апеляційній інстанції та вважає за необхідне досягти розумного компромісу щодо виконання приватизаційних зобов'язань.

У березні 2011 року Фонд державного майна продав компанії «ЄСУ» (Київ, тоді дочірня компанія австрійського інвестиційно-фінансового консорціуму EPIC) 92,79% акцій «Укртелекому» за 10,575 млрд гривень.

У 2013 року компанія System Capital Management (Донецьк) завершила угоду з придбання в компанії EPIC (Австрія) 92,79% акцій «Укртелекому» шляхом придбання компанії «ЄСУ». У 2017 році телекомунікаційна компанія «Укртелеком», а неаудійованими даними, порівняно з 2016 роком збільшила прибуток на 44,3%, або на 266 млн гривень до 867 млн млн гривень.

В 2017 році дохід «Укртелекому» збільшився на 1,7%, або на 109 млн гривень до 6,654 млрд гривень порівняно з 2016 роком.

Як повідомляв інформпортал Банкрутство & Ліквідація, ФДМУ просить прокуратуру не заважати поверненню «Укртелекому» до держвласності.

Коментарі
Додати коментар