Logo
До новин

Виконавча служба почала опис та арешт активів «Газпрому» в Україні

12 березня, 2018
Резонансні справи
Виконавча служба почала опис та арешт активів «Газпрому» в Україні

Кабінет міністрів активізує свої дії щодо стягнення штрафу з російського газового монополіста, компанії «Газпром».

Про це йдеться на Урядовому порталі, повідомляє інформаційний портал Банкрутство & Ліквідація із посиланням на «Українську правду».

«Позиція України у ситуації з «Газпромом» має бути жорсткою і послідовною. «Газпром» має виконувати вердикт Стокгольмського арбітражу і так само виконувати вимогу антимонопольного органу України та рішення українських судів», - зазначив глава Уряду.

Гройсман також наголосив, що в нинішній ситуації ми повинні об'єднати усі наші зусилля для того, щоб змусити «Газпром» виконувати усі свої зобов'язання.

«За невиконання зобов'язань російський монополіст має нести жорстку відповідальність», - сказав прем’єр.

Також повідомляється, що виконавче впровадження у цій справі веде департамент державної виконавчої служби Міністерства юстиції на основі рішення суду про стягнення з «Газпрому» в держбюджет України майже 172 мільярдів гривень.

Вже розпочався опис та арешт активів, які належать «Газпрому» в Україні.

Нагадаємо, в середу, 28 лютого, стало відомо, що Стокгольмський арбітраж задовольнив вимоги Нафтогазу щодо компенсації за недопоставлені Газпромом обсяги газу для транзиту.

За рішенням Стокгольмського арбітражу, Нафтогаз домігся компенсації у сумі 4,63 млрд доларів за недопоставку Газпромом погоджених обсягів газу для транзиту. За результатами двох арбітражних проваджень у Стокгольмі Газпром має сплатити 2,56 млрд доларів на користь Нафтогазу.

Пізніше стало відомо, що «Газпром» подав апеляцію на рішення Стокгольмського арбітражу у справі про постачання газу, у справі про транзит апеляція буде подана до кінця березня 2018 року. «Газпрому» на суму боргу нараховується щоденна пеня.

Як повідомляв інформпортал Банкрутство & Ліквідація, «Нафтогаз» ліквідує свій офіс у Росії.

Коментарі
Додати коментар