Logo
До новин

Нові санкції США: попереду заборона пов’язаних з держборгом Росії фінансових операцій

13 квітня, 2018
Резонансні справи
Нові санкції США: попереду заборона пов’язаних з держборгом Росії фінансових операцій

Новий пакет санкцій Сполучених Штатів Америки передбачає повну заборону на будь-які фінансові операції, пов’язані з державним боргом Росії.

Відповідний законопроект розміщений у базі документів Конгресу, повідомляє інформаційний портал Банкрутство & Ліквідація із посиланням на ЕП.

Під обмеження можуть потрапити угоди з цінними паперами, випущеними Центробанком РФ, Фондом національного добробуту і Федеральним казначейством.

Санкції також можуть торкнутися Сбербанку, ВТБ, Газпромбанку, Банку Москви, Россельхозбанку, Промсвязьбанку і Внешэкономбанку.

Обмеження повинні вступити у силу не пізніше 60 днів після їх прийняття.

Можливе введення нових обмежень пов'язане з передбачуваною причетністю Росії до справи про отруєння екс-розвідника Сергія Скрипаля.

Як повідомлялось, Сполучені Штати ввели санкції проти російських бізнесменів і чиновників з «кремлівського списку». До санкційного списку, зокрема, потрапили мільярдер Олег Дерипаска і голова ради директорів групи компаній «Ренова» Віктор Вексельберг, який, за оцінками Forbes, є найбагатшою людиною Росії.

Крім того, під санкції потрапили компанії En+, «Ренова», «Русал», «Російські машини», «Рособоронекспорт» і ще вісім російських компаній, а також bfinance, пов'язана з Дерипаскою. Американським компаніям і громадянам заборонено займатися з ними бізнесом.

Втрати російських бізнесменів вже перевищили 16 мільярдів доларів.

Україна планує синхронізувати санкції проти Російської Федерації із США.

Нові українські санкції проти РФ стосуватимуться тих олігархів, які працюють в окупованому Росією Криму та постачають зброю російській армії.

Як повідомляв інформпортал Банкрутство & Ліквідація, «Русал» Дерипаски опинився на межі дефолту через санкції США.

Коментарі
Додати коментар